Profesyonel Hizmetler Sunuyoruz

TAMAMEN UYGUN VE VERİMLİ

"Ne kadar büyük ya da küçük olursa olsun, işi nerede olursa olsun yapmak."

Yüksek motivasyonlu ve odaklanmış profesyonellerden oluşan bir ekip kullanarak müşterilerimize üstün kalite ve paranın karşılığını veren konut ve ticari alanlar sunma konusunda yeni etik ve mükemmellik standartları belirlemek.

HAKKIMIZDA

Dekorasyonun merkezi, 2000’den beri İstanbul da hizmet vermektedir. İstanbul’un belirli bölgelerine hakim olup en az 10 Yıllık tecrübesi olan çalışanlarımız ile siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmetleri sağlamaktayız. Profesyonel ve her biri alanında uzun yılların deneyimine sahip olan ekiplerimizle, yaşam alanlarınızdan işyerlerinize kadar boya badana tadilat ile ilgili her türlü ihtiyacınıza güvenilir ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Dekorasyonun merkezi olarak yeni teknolojileri sürekli takip etmekte, teknik ekipman yeterliliğimizi sürekli arttırarak sanayi kuruluşları ve ticarethaneler de dahil olmak üzere her türlü talebinize yanıt vermek için çalışmaktayız. Eğitimli elektrik teknisyenlerimizle sunduğumuz Dekorasyonun merkezi hizmetlerinden eviniz, işyerleriniz, otelleriniz, rezidans larınız ve fabrikalarınızdaki boya badana tadilat problemlerinden güvenli ve hızlı bir şekilde kurtulmak için yararlanabileceğiniz gibi, işyerinizdeki ihtiyaçlarınız da sadece bir telefon kadar uzakta olan uzman ekibimiz problemlerinizi çözüme ulaştıracaktır.

İstanbul’un avrupa yakasında hizmet vermekte olan firmamız müşterilerine vermiş olduğu hizmetler: boya badana tadilat bakım ve onarım işlemlerini başarıyla gerçekleştirir. Bilgimiz ve tecrübemiz her zaman yolumuzu aydınlatan fenerimiz olmuştur.

Boyacı arıyorsanız, biliniz ki doğru adrestesiniz. Bir telefon kadar sizlere yakınız. Boya badana işlerinizde bizden fiyat almadan karar vermeyin.

× Dekorasyon Teklifi Al !!!